İnsan kaynakları politikamız

Bütün, parçaların toplamından daha büyük ve daha kalıcı bir güce sahiptir!

 

OKUL LAB  insan kaynakları politikası bu anlayışa dayanır. Farklı pozisyonlar için yaptığımız görüşmelerde adayların bireysel eğitim, deneyim ve yeteneklerinin yanı sıra bir bütün olarak TOLKİM’e katkılarını dikkate alırız.

 

Ekibimize katılacak herkesin, OKUL LAB ‘in ilke ve hedeflerine, hizmet anlayışına ve temel olarak varoluş amacına hizmet etmesini bekleriz.

 

Müşteri Odaklı Olmak: OKUL LAB  ürün ve hizmetlerini müşteri odaklı bir anlayışla geliştirir, sunar. Çalışanlarımızın da firma içindeki tüm faaliyetleriyle bu anlayışı desteklemelerini isteriz.

 

Süreç ve Sonucun Sorumluluğunun farkında olmak Ünlü deyişin aksine biz sadece gemiyi limana ulaştırmanızla değil, atlattığınız fırtınalarla da ilgileniriz, çünkü fırtına sırasında aldığınız kararlar sorun çözme biçiminiz ve sorumluluk duygunuzun göstergesidir, ve biz okul lab yöneticileri olarak bunun farkında bireyleri bünyemize katarız.

 

Öğrenme Merakı ve Yeteneğine sahip olmak: Bilgi paylaştıkça çoğalan bir tohumsa merak onun besinidir. Öğrenme merakı ve bilgiyi paylaşma hevesi her zaman daha iyiyi hedefleyen OKUL LAB  için önemlidir.

 

Yaratıcı olmak: Ürün, hizmet ve organizasyonumuz ile ilgili sadece yeni fikirler, olası çözümler ve pratik teknikler ile ilerleyebiliriz.

 

Takım Oyuncusu Olabilmek: Tek tek bireyler birçok şey başarabilir, ancak dediğimiz gibi takımın gücü bireylerin toplamından da ötedir. Bu nedenle tek bir departmana bağlı kalmayan takım çalışmasına inanırız.

 

Bütün bu anlattıklarımız size anlamlı geliyorsa, hemen bize cv nizi gönderin ekibimize katılın.