Bir Bakışta Okul Lab

FİRMAMIZ ÜSTLENDİĞİ PROJE VE ÇALIŞMALARDA; HEDEF, MALİYET, ZAMAN VE KALİTE KRİTERLERİYLE ÇALIŞMALARA YÖN VEREREK SİZLERİN SEKTÖRÜMÜZDEKİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ.

Azm Yapı ve Mimarlık özellikli olarak; laboratuvar kurulumu, endüstriyel tesis çalışmaları ve çelik konstrüksiyon projelerinde uzmanlaşarak ve proje yönetimi esaslarını göz önüde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir.

  • Anahtar Teslim Laboratuvar
  • Laboratuvar Kurulum
  • ANAHTAR TESLİM LABORATUVAR

Kullanım amacına uygun olarak; mimari projenin hazırlanması  ,  inşaat, tesisat, havalandırma, kurulum ve donanım olmak üzere tüm aşamalarda uluslararası standartlara uygun olarak anahtar teslim laboratuvar yapımını sağlamak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çözüm odaklı, müşterilerimizin koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik projeler üreten, uygun ürün ve hizmeti sağlamaya odaklanmış, teknoloji ve standart gerekliliklerini yerine getirmeyi hedef alarak sektördeki en iyi firmalar arasında yer almak için çalışmaktadır.

UZMANLIK

Her türlü laboratuvar kurulum ve donanımında; teknoloji ve deneyimi birleştirerek; sorunsuz, hızlı, müşteri memnuniyeti odaklı, kalite ve üretim süreçlerinden taviz vermeden profesyonel ekiplerle hizmet vermek en büyük gayemizdir.